Martinov pohod,7. 11. 2015

PD Šmarje vabi v soboto,7. novembra 2015

na 6. MARTINOV POHOD PO OBRONKIH SEMIČA

Odhod: Zberemo se ob 5.45 uri na avtobusni postaji v Šmarju.

Opis poti: SEMIČ – Trata – Vinji vrh – Krupa – Črešnjevec – Gradnik –Osojnik – Smuk – Semič.
Zbor udeležencev bo v trškem jedru pred občinsko stavbo od 8.00 do 8.30.

Pohod bomo popestrili s postanki na zanimivih lokacijah, kjer si bodo pohodniki lahko oddahnili in uživali v naravnih posebnostih ter kulturnih znamenitostih Občine Semič.
Pridružite se nam in občutite čaroben pridih jeseni med prijaznimi semiškimi griči. Za pot bomo potrebovali od 6 – 7 ur.
ŠTARTNINA:
8,00 € – vključuje topli obrok in dve pijači – štartnina ni obvezna. Otroci s spremstvom staršev so oproščeni štartnine, prispevek za prevoz poberemo na avtobusu in je odvisno od števila prijavljenih. Vodenje bo potekalo z lokalnimi vodniki PD Semič.

Obvezna oprema: planinski čevlji, primerna oblačila, pohodne palice, hrana in pijača iz nahrbtnika.

Vodniki: PD Šmarje pri Jelšah
Kontaktna številka 041 763 804 (Strašek Ivan)

Prijave: v bivši kavarnici Štravs (Vialli Pub) ali na spletni strani PD Šmarje do četrtka, 5. novembra, oz. do zasedbe prostih mest.

V primeru slabega vremena bo pohod odpovedan – informacije večer pred odhodom na 041 763 804.